به گزارش رکنا، سرهنگ عباسعلی یاری بعدازظهر شنبه با اعلام این خبر افزود: در ادامه طرح های پاکسازی محلات و مناطق آلوده به قاچاق در استان، طرح حمله برای مقابله قاچاق سوخت در حوزه های سرزمینی و امنیتی پاسگاه های مرکزی شهر بندرعباس اجرا شد.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح با اقدامات اطلاعاتی و گشت های هدفمند ماموران انتظامی بندرعباس و همکاری ماموران انتظامی بندرعباس، در مجموع 40 دستگاه خودرو حامل سوخت و یک دستگاه کامیون حامل کالا کشف و ضبط و در جریان بازرسی از در بازرسی از خودروهای توقیف شده، 12 هزار لیتر گازوئیل، 6 دستگاه گوشی آیفون، 20 راس دام و 25 تن و 800 کیلوگرم تخم مرغ خام قاچاق کشف و ضبط شد.

این افسر پلیس خاطرنشان کرد: در این طرح یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه نیز کشف شد و تلاش ماموران برای شناسایی اشیای مفقود شده و تحویل خودروهای کشف شده به آنها ادامه دارد.

وی از شهروندان خواست در صورت مشاهده یا اطلاع از هرگونه وجوه یا کالای قاچاق، سوخت و مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند تا در اسرع وقت نسبت به پاکسازی محل و شناسایی و دستگیری مجرمان اقدام کنند. بودن