تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
0

پیش بینی آب و هوا برای ۱۵ شهر شلوغ کشور.

  • کد خبر : 236720
پیش بینی آب و هوا برای ۱۵ شهر شلوغ کشور.

به گزارش گروه اجتماعی زندگیسازمان هواشناسی کشور اعلام کرد آسمان تهران در روز چهارشنبه ۱۱ فروردین نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و گاهی باران و رعد و برق و وزش باد شدید در ساعات اخیر و کاهش ابر خواهد بود. همچنین برای پنجشنبه؛ در روز دوم فروردین، آسمان تهران کمی ابری تا […]

به گزارش گروه اجتماعی زندگیسازمان هواشناسی کشور اعلام کرد آسمان تهران در روز چهارشنبه ۱۱ فروردین نیمه ابری تا ابری همراه با وزش باد و گاهی باران و رعد و برق و وزش باد شدید در ساعات اخیر و کاهش ابر خواهد بود. همچنین برای پنجشنبه؛ در روز دوم فروردین، آسمان تهران کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد گاهی شدید و به تدریج کاهش می‌یابد. هوای تهران در جمعه سوم اردیبهشت کمی ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی هوای اصفهان

هوای اصفهان برای فردا ۱۱ فروردین ۱۴۰۳ نیمه ابری در صبح، مه آلود و به تدریج با کاهش ابر در بعدازظهر وزش باد شدید و احتمال طوفان و گرد و خاک پیش بینی می شود. روز پنجشنبه ۱۱ فروردین ماه آسمان این شهر صاف، کمی ابری و گاهی وزش باد است. همچنین در روز جمعه سوم اردیبهشت ماه، آسمان اصفهان صاف تا نیمه ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی آب و هوای کرج

هوای کرج در اولین روز فروردین ۱۴۰۳ نیمه ابری تا ابری، صبحگاهی مه و در برخی نقاط همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد به تدریج شدید خواهد بود. در روز دوم فروردین ماه آسمان این شهر صاف تا نیمه ابری همراه با افت شدید دما خواهد بود. همچنین برای روز جمعه ۱۲ فروردین ماه آسمان صاف تا کمی ابری در برخی ساعات همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

پیش بینی آب و هوای گرگان

آسمان گرگان در اولین روز از سال جدید ابری همراه با بارش باران در ارتفاعات، برف پراکنده و در برخی نقاط مه و وزش باد شدید پیش بینی می شود. همچنین آسمان این شهرستان برای دومین روز از سال نیمه ابری تا ابری، صبح با بارش های پراکنده و مه و به تدریج کاهش ابر است. برای سومین جمعه اردیبهشت ماه صاف تا نیمه ابری و گاهی همراه با افزایش ابر و در نقاطی مه و وزش باد پیش بینی می شود.

آسمان ساری نیز در اولین روز بهار ابری همراه با بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود. آسمان این شهرستان در دومین روز از سال ابری و به تدریج کاهش می‌یابد و بعدازظهر جمعه آسمانی صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

پیش بینی آب و هوای تبریز

پیش بینی می شود در روز چهارشنبه یکم فروردین ماه، تبریز ابری تا ابری، گاهی همراه با وزش باد و باران و در برخی ساعات همراه با مه ریز باشد. آسمان این شهرستان برای پنجشنبه دوم فروردین ماه نیمه ابری تا ابری گاهی همراه با وزش باد و باران و در برخی ساعات همراه با مه ریز خواهد بود. در روز جمعه در آسمان تبریز شرایط نیمه ابری تا ابری گاهی وزش باد و باران پیش بینی می شود.

آسمان اهواز در روز چهارشنبه یکم فروردین نیمه ابری تا نیمه ابری و به تدریج کاهش همراه با احتمال بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود. آسمان این شهرستان در روز پنجشنبه دوم اردیبهشت صاف تا کمی ابری همراه با مه صبحگاهی یا مه ریز و وزش باد خواهد بود. آسمان اهواز روز جمعه سوم فروردین صاف تا نیمه ابری و به تدریج ابری با احتمال بارش پراکنده و وزش باد پیش بینی می شود.

آسمان بندرعباس در روز اول فروردین صاف تا نیمه ابری همراه با مه ریز و غبار محلی و وزش باد و برای پنجشنبه دوم اردیبهشت صاف تا نیمه ابری همراه با مه ریز و غبار و وزش باد محلی پیش بینی می شود. آسمان این شهرستان روز جمعه ۱۲ فروردین صاف تا نیمه ابری همراه با مه ریز و غبار محلی و وزش باد پیش بینی می شود.

آسمان یزد در اولین روز سال ۱۴۰۳ با وزش باد شدید و گاهی بارش پراکنده همراه خواهد بود و در بعدازظهر کاهش ابر خواهد داشت. آسمان این شهرستان در روز پنجشنبه ۱۱ فروردین نیمه ابری همراه با وزش باد و در روز جمعه ۱۲ فروردین نیمه ابری همراه با افزایش تدریجی ابر و وزش باد با احتمال بارش های پراکنده پیش بینی می شود.

پیش بینی هوای شیراز

آسمان شیراز در روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه مه آلود همراه با بارش باران و رعد و برق و گاهی وزش باد شدید در بعدازظهر و کاهش ابر و تا روز پنجشنبه در برخی نقاط از مه صبحگاهی تا اواخر وقت ابری خواهد بود. افزایش دادن. . روز جمعه آسمان این شهرستان ابری و کم کم بارش باران و رعد و برق پیش بینی می شود.

آسمان قزوین در روز چهارشنبه اول فروردین ابری و تا ساعاتی دیگر با رگبار، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود و به تدریج از ابر کاسته می شود. آسمان این شهرستان صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد و در روز جمعه صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد و در بعد از ظهر با افزایش ابر پیش بینی می شود.

استان بوشهر در اولین روز از سال جدید با آسمان کمی ابری همراه با وزش باد و در روز پنجشنبه ۱۱ فروردین ماه کمی ابری همراه با وزش باد و در روز جمعه نیمه ابری تا نیمه ابری همراه با وزش باد و به تدریج افزایش خواهد یافت. ابری همراه با احتمال بارش پراکنده

آسمان رشت در اولین روز از فصل جدید نیمه ابری تا ابری و مه آلود و در ساعاتی با بارش باران و وزش باد پیش بینی می شود. آسمان رشت روز پنجشنبه دوم فروردین نیمه ابری و مه آلود با احتمال بارش پراکنده باران و گاهی وزش باد و روز جمعه سوم فروردین نیمه ابری تا ابری و مه آلود همراه با بارش پراکنده و گاهی وزش باد همراه با احتمال رعد و برق پیش بینی می شود.

آسمان خرم آباد روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه نیمه ابری در برخی ساعات همراه با بارش پراکنده باران و گاهی رعد و برق و گاهی افزایش وزش باد پیش بینی می شود. آسمان این شهرستان در روز پنجشنبه روز دوم فروردین صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد خواهد بود. خرم آباد برای روز جمعه آسمانی نیمه ابری و در بعدازظهر بارش باران و گاهی رعد و برق و گاهی افزایش وزش باد پیش بینی می شود.

آسمان مشهد در اول فروردین ابری و غبارآلود گاهی همراه با وزش باد شدید و بارش باران پیش بینی می شود. آسمان این شهرستان در روز پنجشنبه نیمه ابری تا ابری با احتمال بارش های پراکنده و گاهی وزش باد شدید و روز جمعه ۱۲ فروردین وضعیت نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=236720

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Immediate Momentum