افزونه پارسی دیت را نصب کنید Wednesday, 19 June , 2024
2

واکنش دادستانی به ضرب و جرح کودکان معلول در بوشهر

  • کد خبر : 44243
واکنش دادستانی به ضرب و جرح کودکان معلول در بوشهر

میزان : رئیس کل دادگستری گفت: فردی که در فیلم منتشر شده اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده، از مرکز اخراج شده است. مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر در گفت‌وگو با میزان در رابطه با فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ضرب و جرح و اذیت و آزار معلولان ذهنی مرکز […]

میزان :


رئیس کل دادگستری گفت: فردی که در فیلم منتشر شده اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده، از مرکز اخراج شده است.

مهرانگیز رئیس کل دادگستری استان بوشهر در گفت‌وگو با میزان در رابطه با فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص ضرب و جرح و اذیت و آزار معلولان ذهنی مرکز نیلوفر آبی در بوشهر اظهار کرد: به محض اطلاع از این موضوع به همراه دادستان مرکز استان، معاون دادستان و مدیر کل بهزیستی استان از مرکز نگهداری کودکان معلول نیلوفر آبی بازدید به عمل آمد.

وی افزود: فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به مرداد ماه سال گذشته است. فردی که در فیلم منتشر شده اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده است همان زمان از مرکز اخراج شده است.

رئیس کل دادگستری بیان کرد: دستور بازداشت فردی که اقدام به ضرب و شتم معلولان کرده است صادر شد، همچنین برای مرکز نگهداری معلولان در سازمان بهزیستی و دستگاه قضایی پرونده کیفری تشکیل شد.

مهرانگیر بیان کرد: در مرکز نیلوفرآبی ۱۰۵ کودک معلول نگهداری می‌شوند و این کودکان از نظر ذهنی و جسمی مشکلات زیادی دارند که نگهداری از آن‌ها مشکلات زیادی دارد. در بازدیدی که از این مرکز به عمل آمد وضعیت بهداشتی و نگهداری کودکان مناسب بود و امکانات مناسبی داشت.