به گزارش رکنا، حجت الاسلام محمد محدی آزاد دادستان کل کشور بعدازظهر روز جمعه 20 اسفند ماه 1402 در حاشیه بازدید از ستاد نظارت بر انتخابات شورای نگهبان با تبریک به ایشان گفت: ملت ایران در این روز سرنوشت ساز. کشور ما پس از پیروزی انقلاب کشوری پویا، تعیین کننده و موثر در منطقه و جهان است.

وی با تاکید بر اینکه امروز هر نوع پیشرفتی در ایران به نفع آنهایی است که آرزوی خوب دارند و بدخواهان، گفت: بحمدالله در این 45 سال ملت ایران بدخواهان خود را ناامید کرده و امید بخشیده است. در تمام صحنه ها به خواسته های آنها.”

دادستان کل کشور تاکید کرد: امیدوارم امروز که روز سرنوشت سازی است، خیرین این کشور شاد و بدخواهان مأیوس شوند و امروز ملت ایران به وظیفه خود عمل کند.

محدی آزاد در پاسخ به سوالی درباره روند نظارت بر انتخابات گفت: طی چند ماه گذشته به صورت دوره ای ستاد پیشگیری از تخلفات و رسیدگی به جرایم انتخاباتی را تشکیل داده ایم و در این مدت گزارش هایی دریافت شده است که اکثرا که حاوی تخلفات بوده و ما نیز همواره برخورد پیشگیرانه داشته ایم و تا به امروز مشکل جدی پیش نیامده و موارد محدودی بوده که منجر به تشکیل پرونده شده است و انشاالله پیگیری خواهید کرد. به موقع.