افزونه پارسی دیت را نصب کنید Tuesday, 18 June , 2024
0

راز جسد بی سر افشا شد / برادر عامل قتل بود

  • کد خبر : 256029
راز جسد بی سر افشا شد / برادر عامل قتل بود

به گزارش رکنا، صبح ساعت 7 صبح جمعه 7 اردیبهشت امسال، رسیدگی به قتل مرد جوان با کشف جسد بی سر او در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت. صبح آن روز پاکبان‌ها در حال نظافت در اتوبان همت ، ورودی کن در تهران، مشاهده شمشادها بیرون زده است. ا دند. جسد مردی بدون سر […]

به گزارش رکنا، صبح ساعت 7 صبح جمعه 7 اردیبهشت امسال، رسیدگی به قتل مرد جوان با کشف جسد بی سر او در دستور کار تیم جنایی قرار گرفت.

صبح آن روز پاکبان‌ها در حال نظافت در اتوبان همت ، ورودی کن در تهران، مشاهده شمشادها بیرون زده است. ا دند. جسد مردی بدون سر آنجا رها شده بود. مرد پاکبان با مشاهده جسد فورا موضوع را به پلیس ۱۱۰ تهران اطلاع داد. ماجر ا به آنجا اعزام شد.

همچنین تیم تشخیص هویت پلیس تهران نیز راهی محل واقعه شدند و تحقیقات را آغاز کردند، متوجه شدند که به منطقه شکم مقتول اصابت کرده و باعث مرگش شده است. رها کرده اند. روی هر شانه او ستاره‌ای و روی سینه‌اش تبری خالکوبی شده بود.

موضوع کشف این جست به بازپرس تهران گزارش شد. ماموران برای یافتن ردی از سر مقتول اطراف را جست‌وجو بردند ه دست نیامد. سرنگ کارآگاه مرتضی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس تهران بزرگ گفت: با توجه به مجهول‌الهویه، پرونده‌های افراد گمشده بررسی می‌شوند و انگشت‌نگاری انگشت‌نگاری از او انجام می‌شود تا شاید به هویتش کمک کند. ازجمله انتقام‌و اختلاف مالی و ناموسی را در این ” در ادامه پیدا کرد تا در نهایت هویت پیدا شود.

مقتول که بود؟

هم زمان با کشف جسد مجهولالهویه یک خانواده کارگر 30 ساله افغان مفقود تبدیلی او را به ماموران پلیس آگاهی تهران گزارش کردند.

برادر مقتول در گزارش خود به پلیس گفت: «برادرم در یک کارگاه غرب کار می‌کرد.او هر روز تهران به خانه برمی‌گشت اما دیشب با این که در تلفن‌های تماسی به ما گفته‌ایم در مسیر به خانه بود اما نیامد نیامد نگران است و هست. احتمال می‌دهیم بلایی سر او آمده باشد چون او اگر می‌شود “”

همشهری آنلاین

مرد جوإ وصیات ظاهری او گفت:«برادرم چند سال قبل روی هر دو سرشانه‌اش ستاره خال “”

نه ه برادر هک د که جسد بی سر متعلق به برادرش است.

با افشای هویت جسد به موضوع برای یافتن ردی از عامل م اجرا ادامه پیدا کرد.

دستگیری برادر قاتل

خانواده مقتول در ادامه تحقیقات اعلام کردند که مقتول از مدتی قبل با درگیری و اختلافات ول با انگیزه مالی و تهمت ناموسی همراهی که اخیراً شدت زیادی پیدا کرده بود. آنها با یکدیره داشته اند و به هم فحاشی کرده اند ریکی از آنها مقتول را به قتل کرده بود.

به این ترتیب نور که اختلاف نظری با مقتو خ و برادرها یکی از آنها را پنهانی م قتول ادعا می‌کردند سر مقتول را هم در همان باغ دیده‌اند.

The از بدن جدا شده نیز کشف شد. برادرقاتل در برخورد ابتدایی با ماموران پلیس به جنایت اعتراف کرد و گ فت:” The Ser جسد “”

بنابراین گزارش پرونده به پرونده تا دستگیری اصلی ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=256029

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.