افزونه پارسی دیت را نصب کنید Tuesday, 18 June , 2024
0

حاجی بابایی، نیکزاد، هادی قوامی و شهریاری در حال حاضر پیشتاز هستند/ رقابت تنگاتنگ داداشی و مرحبا در آستارا/کسی به آزادی رای داد؟

  • کد خبر : 219112
حاجی بابایی، نیکزاد، هادی قوامی و شهریاری در حال حاضر پیشتاز هستند/ رقابت تنگاتنگ داداشی و مرحبا در آستارا/کسی به آزادی رای داد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نتایج رسمی نیست و احتمال تغییر این آمار وجود دارد. حاجی بابایی رهبر نتایج غیررسمی همدان است به گزارش مهر، اخبار غیررسمی حوزه انتخابیه همدان و فمینین تا ساعت یک بامداد حاکی از پیشتازی حمیدرضا حاجی بابایی و پس از آن عباس صوفی و ​​سپس احمد حسین فلاحی است. حاجی […]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این نتایج رسمی نیست و احتمال تغییر این آمار وجود دارد.

حاجی بابایی رهبر نتایج غیررسمی همدان است

به گزارش مهر، اخبار غیررسمی حوزه انتخابیه همدان و فمینین تا ساعت یک بامداد حاکی از پیشتازی حمیدرضا حاجی بابایی و پس از آن عباس صوفی و ​​سپس احمد حسین فلاحی است.

حاجی بابایی 5600
صوفی 3438
فلاح 1718

رهبری در جستجوی آزادی در ملایر

طبق آخرین اخبار به احتمال زیاد شما اولین رای دهنده هستید.

مصطفوی پیشتاز در رزن و درگزین

سید ابوالحسن مصطفوی غمام رهبری حوزه انتخاباتی روزان را بر عهده دارد.

لازم به ذکر است که این آمار رسمی نیست و احتمال تغییر وجود دارد.

«ولی داداشی» در آستارا غلامرضا مرحبا را شکست داد

به گزارش مهر، بر اساس آخرین نتایج، «ولی داداشی» در حوزه انتخابیه آستارا از غلامرضا مرحبا پیشی گرفت.

بر این اساس ولی داداشی نماینده سابق شورای اسلامی با 6170 رای نسبت به غلامرضا مرحبا نماینده فعلی آستارا در مجلس شورای اسلامی رای آورد.

لازم به ذکر است که شمارش آرا همچنان ادامه دارد.

آمار غیر رسمی از نتایج انتخابات 1402 مجلس در استان های کشور.

به گزارش تسنیم، شمارش آرا در بسیاری از شعب و حوزه های انتخاباتی سراسر کشور برای مشخص شدن نامزدهای پیروز راه یافته به شورای اسلامی و شورای خبرگان رهبری آغاز شده است.

آمار غیررسمی تا کنون از میزان مشارکت مردمی در برخی استان ها و همچنین نامزدهای برنده به شرح زیر است:

** مشارکت در استان لرستان تقریباً 47 درصد است. در برخی از حوزه های انتخابیه مانند پلدختر مشارکت مردم حدود 70 درصد است.

**آمارهای غیر رسمی حاکی از شرکت تقریبا 80 درصدی مردم سمیرم در انتخابات است. در انتخابات سال ۱۳۹۷ حدود ۶۰ درصد از واجدین شرایط سمیرم در این انتخابات شرکت کردند. شرکت در سمیرم با توجه به شرایط خاص ناآرامی ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

**آمار مشارکت در انتخابات مجلس 1402 قم تقریباً 50 درصد است که نسبت به دوره قبل تقریباً 7 درصد افزایش داشته است. در حال حاضر حجت الاسلام مجتبی ذوالنوری با بیش از 135 هزار رای اول و محمد منان رئیسی با 106 هزار رای دوم هستند. رقابت حجت الاسلام قاسم روانبخش و حسن مالکی نژاد برای کسب مقام سوم ادامه دارد.

**برآوردهای غیررسمی نشان می دهد که تقریبا 50 درصد از رای دهندگان استان یزد در دوازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی شرکت کرده اند.

در صورت اعلام رسمی نرخ مشارکت 50 درصدی در دوازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی، مشارکت یزدی ها نسبت به دوره قبل (دوره یازدهم) افزایش یافته است.

** مشارکت نزدیک به 30 درصد از ساکنان استان البرز در انتخابات

بر اساس برآوردهای غیررسمی نزدیک به 30 درصد از ساکنان استان البرز در دوازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شرکت کردند.

در صورت حضور 30 ​​درصدی مردم استان البرز در دوازدهمین دوره انتخابات شورای اسلامی، میزان مشارکت البرزی ها نسبت به دوره قبل (دوره یازدهم) افزایش یافته است.

آخرین آمار غیررسمی شمارش آرا در حوزه انتخابیه البرز کرج حاکی از آن است که مصطفی سعیدی سیرایی با ۷۲۵۵ رای، علیرضا عباسی با ۷۲۵۲ رای و علی شیرین زاد با ۴۵۶۵ رای پیشتاز هستند.

استان البرز همواره یکی از کانون های اصلی تبلیغات جریان ضدایرانی برای خشم همه جانبه مردم با نظرسنجی بوده است و این موضوع از سال گذشته تا امروز اهمیت فوق العاده ای پیدا کرده است.

** براساس آمارهای غیررسمی نرخ مشارکت در استان اردبیل 49.8 درصد برآورد شده است.

تاکنون علی نیکزاد و صدیف بدری، احد بایوت در اردبیل، نیر و نمین پیشتاز هستند.

رهبران این مسابقات «بابک رضازاده» از مشکین شهر، «تابش» از پارس آباد و بیله سوار و اصلانوز، «جلیل جعفری بنه» از خلخال و کوثر، «خوش سیما» از گرمی و انگوت در استان اردبیل هستند.

آیت الله عاملی و یدالله صفری رهبری انتخابات خبرگان حوزه انتخابیه اردبیل را برعهده دارند.

** آمار غیر رسمی از مشارکت 54 درصدی جمعیت استان گلستان در انتخابات 1402 خبر می دهد.

بر اساس نتایج شمارش آرا، رمضانعلی سنگدوینی و عبدالغفور امان زاده در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا پیشتاز هستند.

در حوزه انتخابیه علی آباد، کتول رحمت نوروزی، در حوزه انتخابیه گنبدکاووس، عبدالحکیم آقاکلی، در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان، عبدالجلال ایری و در حوزه مینودشت، گالیکش، کلاله و مراوه تپه سیدی نسیتی‌سید. جلوتر است.

**رئیس شورای اسلامی در حوزه های لردگان، خانمیرزا و فولار: سید روح الله موسوی / رهبران شورای اسلامی در حوزه بروجن: غلامرضا میرزایی و امیر قلی جعفری / رهبران شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه شهرکرد ، بن، سامان و فرخ شهر: احمد راستینه و سید سعید زمانیان / رئیس اتاق خبرگان رهبری استان چهارمحال و بختیاری: عبدالله کیوانی هفشجانی

**تاکنون وحید احمدی با 17100 رای، نورالدین فرزادی پور با 10288 رای و علی رضایی با 9228 رای پیشتاز هستند.

** تا دقایقی پیش مجتبی بخشی پور و علی صابری با 20 هزار و 541 رأی و 12 هزار و 991 رأی در انتخابات شورای اسلامی حوزه انتخابیه اسلام آباد غرب و دالاهو پیشتاز هستند.

** بر اساس برخی برآوردهای غیررسمی، ابراهیم رضایی در دشتستان و شیخ موسی احمدی در کنگان، جم، عسلویه و غلامحسین کرمی در دشتی و تنگستان پیشتاز هستند.

رقابت شدیدی در حوزه انتخابیه بوشهر، گناوه و دیلم بین جعفر پورکباگانی و عبدالکریم جمیری در جریان است.

**آمار غیررسمی از وضعیت رای گیری در شرق هرمزگان تاکنون حاکی از آن است که مشارکت مردمی حدود 55.7 درصد است.

تاکنون از مجموع ۱۶۳ صندوق در شرق هرمزگان، سید عبدالکریم هاشمی نخل ابراهیمی در رتبه اول و محمد احمدی در رتبه دوم قرار دارند.

**طبق آمارهای غیررسمی، پس از شمارش آرا در برخی از شعب اخذ رای روستایی خراسان شمالی حاکی از آن است که در حوزه انتخابیه بجنورد، محمدمهدی شهریاری با حدود 45 هزار رأی، علی قربانی با 25 هزار رأی و محمد وحیدی با 24 هزار رأی پیشتاز هستند.

همچنین در حوزه انتخابیه اسفرین، هادی قوامی با 25 هزار رای، در حوزه شیروان، عباس گهتری با 4 هزار رای و در حوزه قوچان و فاروج علی آذری با 8 هزار رای پیشتاز هستند.

** بر اساس آمارهای غیررسمی شمارش بخش قابل توجهی از آرای اکثر حوزه های انتخابیه ملایر به پایان رسیده و به نظر می رسد «احد آزادی خواه» وارد مجلس شده و «احمد آریانی نژاد» و «حسین احمدی» باید در انتخابات مجلس انتخاب شوند. دور دوم برای انتخاب نماینده بعدی با یکدیگر رقابت می کنند

۲۷۲۱۵

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=219112

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.