بازیگران سریال اژدهای هفت سر که مردند

هفت هفت اژدها یکی از سریال های ماه رمضان 1403 می باشد که اولین قسمت های آن توسط حمید صفت خواننده رپ ایرانی و بازیگران مشهور پخش شده است که متاسفانه قبل از پخش این سریال دو نفر از هنرمندان این مجموعه دار فانی درگذشتند و تنها یک خاطره به یاد ماندنی از آنها در ذهن هنردوستان باقی مانده است. در زیر به معرفی بازیگران سریال هفت سر عقده می پردازیم که قبل از پخش سریال درگذشتند.

یاد سیامک اطلسی

سیامک اطلسی بازیگر سریال هفت سر آژاد که متاسفانه در 13 مهر 1400 بر اثر ویروس کرونا پیش از پخش این سریال دار فانی را وداع گفت. تنها خبری که از وضعیت خانواده سیامک اطلسی منتشر شده، داشتن یک دختر است. هیچ خبری از همسر و فرزندان دیگر وی منتشر نشده است، عکس های با عنوان همسر و فرزندان سیامک اطلسی صحت ندارد و شایعه است. از آثار سیامک اطلسی می توان به استالونه: فرانک، دو فیلم روی یک اسکناس، حسرت های عاشقانه، مردی بدون سایه، افسر و جاسوس، آنها و شکارچی اشاره کرد.

سیامی آتلانتیک

سیامک اطلسی بازیگر سریال هفت سر عقدا

زنده باد شهرام عبدولی

شهرام عبدلی بازیگر سریال رمضانی هفت سر اقدام روز شنبه پانزدهم اسفند ماه سال 1401 زمانی که برای بازی در سریال آسوده باش در مشهد بود بر اثر عارضه مغزی درگذشت. پدر و مادر این بازیگر اصالتا ترک بودند و یکی داشتند. خواهر و برادر او سال ها پیش ازدواج کرد و دو پسر به نام های آرتین و آدرین دارد. شهرام عبدلی در فیلم های ماه گرفتگی، دختری در قفس، قصه های دل ها و یکی برای همه و در سریال هایی چون راز نطام، شب های مافیا، جلال 2، پرستاران، تکیه بر باد به عنوان بازیگر حضور داشته است. ، غیرالانی ، معمایی شاه ، خون بها ، آدمخوار ، مختارنامه ، خط قرمز ، راه و راه ، نابرد رنج ، فاصله ها ، تبریز در مه ، نفس نفس و …

شهرام عبدولی

شهرام عبدلی در سریال هفت سر عقدا
آیا این خبر برای شما مفید بود؟