افزونه پارسی دیت را نصب کنید Tuesday, 21 May , 2024
0

امشب؛ 30 میلیون سپرده وام بلاعوض برای این یارانه بگیران

  • کد خبر : 238129
امشب؛  30 میلیون سپرده وام بلاعوض برای این یارانه بگیران

خبرنگار شکیبا باکل زاده: غلامحسن نورعلی، مدیر اجرایی مرکز خیریه دانشگاه های استان کردستان مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: طی سه ماه گذشته فعالیت های زیادی برای کمک به نیازمندان انجام شد که مهمترین آنها اهدای وام بلاعوض 30 میلیون تومانی به این خانواده های نامبرده. وی افزود: اهدای دو تخته فرش […]

خبرنگار شکیبا باکل زاده: غلامحسن نورعلی، مدیر اجرایی مرکز خیریه دانشگاه های استان کردستان مستقر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج گفت: طی سه ماه گذشته فعالیت های زیادی برای کمک به نیازمندان انجام شد که مهمترین آنها اهدای وام بلاعوض 30 میلیون تومانی به این خانواده های نامبرده.

وی افزود: اهدای دو تخته فرش 9 متری خیر به خانواده های بیماران محله غفور و نایسر، بازدید از زنان سرپرست خانوار و اهدای بسته های کمک معیشتی گوشت و برنج، واریز وام بلاعوض 30 میلیون تومانی برای کارآفرینی. از نیازمندان خانواده ها، تهیه وسایل قالی بافی و ویزیت و پایش بیماری های نیازمندان به صورت رایگان از مهمترین فعالیت های این مرکز در پاییز امسال بوده است.

نورعلی یادآور شد: شناسایی نیازمندان از طریق معرفی افراد و بازدید میدانی توسط کارشناسان این مرکز انجام می شود.

وی در پایان از همکاری و مساعدت خیرین تشکر کرد و از سایر خیرین استان نیز دعوت کرد تا با اهدای کمک های نقدی و غیر نقدی خود به این مرکز به نیازمندان کمک کنند.

شرایط پرداخت وام قرض الحسنه از 100 تا 750 میلیون تومان

رئیس اداره تحقیقات بازار و طراحی محصول بانک دی با اشاره به تسهیل شرایط وام دهی این بانک برای داوطلبان، گفت: وام طرح باران می تواند تا سقف 750 میلیون تومان برای مددجویان حقوقی به شرط دانش بنیان دریافت کند. .

مهدی پورمهر رئیس اداره تحقیقات بازار و طراحی محصول بانک دی درباره جزئیات وام 300 میلیون تومانی بانک دی گفت: این وام از میانگین سپرده یا حسابی است که مشتریان بانک دی به حساب وام خود واریز می کنند و بر اساس آن. که، آنها امتیاز کسب می کنند، ممکن است 4٪ کارمزد دریافت کنند.

وی با اشاره به اینکه مشتریان حقیقی یا حقوقی در دو دسته می توانند برای دریافت وام از کرزه الحسنه باران اقدام کنند، گفت: مشتریان حقیقی و حقوقی می توانند در دو دسته جداگانه نسبت به دریافت این وام اقدام کنند.

رئیس اداره تحقیقات بازار و طراحی محصول بانک دی درباره میزان وام باران برای مشتریان حقیقی و حقوقی گفت: مشتریان حقیقی می توانند تا سقف 3 میلیارد ریال (300 میلیون تومان) در قالب وام از محل سپرده دریافت کنند. -پایه بانک دی. طرح باران حساب خود را دریافت کنید.

به گزارش پورمهر، مشتریان حقوقی این بانک نیز می توانند تا سقف 7.5 میلیارد ریال (750 میلیون تومان) برای خود وام دریافت کنند به شرط اینکه مبتنی بر دانش باشند. البته این دسته از مشتریان بانک دی می توانند برای دریافت وام تا سقف 300 میلیون توکن به ازای هر نفر، پرسنل مربوطه شرکت را به بانک دی معرفی کنند.

مراحل سپرده گذاری برای دریافت وام

رئیس اداره تحقیقات بازار و طراحی محصول بانک دی با بیان اینکه برای دریافت وام از طرح باران نیاز به سپرده گذاری است، گفت: مدت سپرده گذاری از یک ماه تا دوازده ماه متغیر است و بر اساس انتخاب مشتری است. مشتریان می توانند بر اساس میانگین حساب خود در این ماه ها وام مورد نیاز خود را دریافت کنند.

پورمهار در خصوص مدت بازپرداخت وام نیز گفت: مدت بازپرداخت وام طرح باران شش تا شصت ماه است.

رئیس اداره تحقیقات بازار و طراحی محصول بانک دی با اشاره به تسهیل فرآیند بازپرداخت وام خانواده های شهدا گفت: جامعه هدف ما در بانک دی، جامعه ایثارگر است. از آنجایی که حقوق 390 هزار خانوار ایثارگر از طریق این بانک پرداخت می شود، این افراد به راحتی می توانند از وام طرح باران بهره مند شوند.

شرایط دریافت وام از 10 تا 300 میلیون تومان

طرح وام بانک ایران صادرات سنا، سپرده کوتاه مدت 5 درصدی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است که می توانند با سپرده گذاری 2 تا 10 ماهه حداکثر تا 100 درصد میانگین موجودی تا سقف سه هزار، از این بانک تسهیلات دریافت کنند. میلیون ریال با نرخ سود 15 تا 23 درصد.

تسهیلات بانک صادرات در قالب طرح سنا حداقل 100 میلیون ریال (10 میلیون تومان) و حداکثر سه میلیارد ریال (300 میلیون تومان) و با دوره بازپرداخت 18 تا 60 ماهه در نظر گرفته شده است.

حداقل میانگین سپرده برای بهره مندی از خدمات 100 میلیون ریال است.

اشخاص حقوقی نیز می توانند از ظرفیت طرح سنا برای دریافت مزایای کارکنان خود استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت بانک صادرات ایران مراجعه کنید.

وام ها و تسهیلات بانک صادرات ایران بر اساس طرح سنا با هدف رفع نیازهای خرد هموطنان پرداخت می شود.

همچنین اشخاص حقوقی و حقیقی صاحب مشاغل می توانند با واریز 2 تا 10 ماهه حداکثر 200 درصد موجودی خود تا سقف 50 میلیارد ریال تسهیلات ویژه در قالب «سنای بازرگانی ویژه» از این طرح دریافت کنند. به طور متوسط ​​با نرخ 15 تا 23 درصد می توانند تسهیلات دریافت کنند.

حداقل مبلغ ردیف اعتباری این طرح 100 میلیون ریال و حداکثر 50 میلیارد ریال با بازپرداخت 3 تا 18 ماهه (ماهانه، یکباره) می باشد.

حداقل میانگین سپرده برای بهره مندی از تسهیلات طرح سنا 100 میلیون ریال است. حساب‌های طرح سنا ممکن است مجاز به انجام معاملات در بورس کالا باشند.

متقاضیان تسهیلات و ضامن نباید وام و تعهدات معوق، معوق و مشکوک و همچنین چک بلامحل داشته باشند.

در طرح وام سپاس سپهر بانک صادرات ایران، متقاضیان می توانند سه برابر میانگین موجودی حساب تا سقف سه میلیارد ریال با نرخ کارمزد 4 درصد وام قرض الحسنه دریافت کنند.

همچنین بر اساس این طرح امکان دریافت وام کم هزینه از قرض الحسنه با نرخ دو برابر میانگین حساب تا سقف 10 میلیارد ریال با سود 4 درصد وجود دارد.

کسب امتیاز در این طرح به صورت روزانه انجام می شود و مشتریان امکان واریز، برداشت و انجام امور مالی روزانه خود را از این حساب خواهند داشت. کارت بانکی نیز روی این حساب صادر می شود.

حداقل مبلغ برای افتتاح حساب ویژه طرح وام سپاس سپهر بانک صادرات ایران به صورت سپرده قرض الحسنه جاری، پس انداز یا سرمایه گذاری کوتاه مدت یک میلیون ریال (100000 تومان) و موجودی حداقل امکانات استفاده از آن است. طرح مبلغ 100 میلیون ریال (10000/000 تومان) می باشد.

متقاضیان خدمات می توانند از این طرح برای دریافت وام قرض الحسنه با حداقل سپرده 2 ماهه و بازپرداخت 36 ماهه تا سقف سه میلیارد ریال (300.000.000 تومان) با کارمزد 4 درصد استفاده کنند. همچنین شرایط دریافت اعتبارات مرابحه با نرخ سود 4 درصد تا سقف 10 میلیارد ریال (1.000.000.000 تومان) با حداقل 2 ماه و حداکثر 12 ماه سپرده و بازپرداخت 12 ماهه فراهم است.

منبع: اقتصاد ایران

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=238129

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.