افزونه پارسی دیت را نصب کنید Tuesday, 18 June , 2024
1

اعلام نتیجه بازنگری کد 19 آزمون معلم و معلم

  • کد خبر : 191056
اعلام نتیجه بازنگری کد 19 آزمون معلم و معلم

به گزارش گروه اجتماعی زندگیسید حسن داودال موسوی مدیرکل دبیرخانه دیوان مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش درباره اعلام نتایج آزمون مجدد داوطلبان کد 19 در آزمون استخدامی این وزارتخانه گفت: نتایج آزمون مجدد. گزینش داوطلبان با کد 19 آزمون استخدامی معلمان و معلمان به امور اداری آموزش و پرورش اعلام شد. وی در خصوص […]

به گزارش گروه اجتماعی زندگیسید حسن داودال موسوی مدیرکل دبیرخانه دیوان مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش درباره اعلام نتایج آزمون مجدد داوطلبان کد 19 در آزمون استخدامی این وزارتخانه گفت: نتایج آزمون مجدد. گزینش داوطلبان با کد 19 آزمون استخدامی معلمان و معلمان به امور اداری آموزش و پرورش اعلام شد.

وی در خصوص نحوه اطلاع داوطلبان از نتیجه بررسی گزینش گفت: داوطلبان باید از طریق امور اداری استان خود و پیگیری از نتیجه آن مطلع شوند.

ال موسوی تصریح کرد: درج کد 19 در پرونده برخی از داوطلبان به این معناست که این افراد در مرحله آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و ارزیابی تکمیلی تایید شده اند اما برای گزینش تایید نشده اند.

مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که افرادی که در گزینش ابتدایی تایید نشده اند چگونه در مرحله دوم بررسی گزینش تایید می شوند؟ آیا مشکل انتخاب شما در این مدت محدود چند ماهه حل شده است؟»، خاطرنشان شد: معیارهای گزینش برای مراحل بررسی امتیازی را در نظر گرفته اند و به فرد اجازه می دهند تا در مراحل اولیه مشاوره و راهنمایی انجام شود. مرحله بررسی مجوز از این اقدامات، ما ندارد

وی گفت: قبولی های گزینش مجدد افراد زیادی وجود دارد که با اقدامات ارشادی توانستیم آن ها را بپذیریم و استخدام این افراد با شرط یکساله موافقت شده است. در سال جاری نظارت و بررسی صورت می گیرد و در صورت داشتن شرایط لازم با ادامه فعالیت موافقت می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تمامی افراد پذیرفته شده در مرحله آزمون استخدامی کتبی انتخاب می شوند یا تنها پذیرفته شدگان مرحله سنجش تکمیلی به صورت گزینشی انتخاب می شوند؟، گفت: گزینش همزمان با مراحل سنجش تکمیلی است و تمامی افرادی که در مرحله سنجش قرار می گیرند. قبولی در آزمون کتبی و قرار است تحت یک ارزیابی تکمیلی و یک مصاحبه علمی.

چند تن از مخاطبان خبرگزاری فارس کمپینی با عنوان “اعلام نتایج نهایی کد 19 آزمون دبیری آموزش و پرورش” ثبت کردند و خواستار پیگیری آن شدند.
انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=191056

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.