افزونه پارسی دیت را نصب کنید Wednesday, 19 June , 2024
0

اعلام نتایج اولیه دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان ها

  • کد خبر : 219218

بر اساس اعلام وزارت کشور، نتایج نهایی 4 حوزه انتخاباتی آبادان، قم، رشت و ملایر و نتایج اولیه برخی از حوزه های انتخاباتی اعلام شد. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، با پایان یافتن روند رای گیری، شمارش و شمارش آرا در حوزه های انتخاباتی سراسر کشور توسط ستادهای انتخاباتی حوزه های انتخاباتی استان ها […]

بر اساس اعلام وزارت کشور، نتایج نهایی 4 حوزه انتخاباتی آبادان، قم، رشت و ملایر و نتایج اولیه برخی از حوزه های انتخاباتی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما ، با پایان یافتن روند رای گیری، شمارش و شمارش آرا در حوزه های انتخاباتی سراسر کشور توسط ستادهای انتخاباتی حوزه های انتخاباتی استان ها انجام شد و نتایج به تدریج اعلام می شود.

حوزه های چهارگانه آبادان، قم، رشت و ملایر که به صورت الکترونیکی برگزار شد به شرح زیر است:

حوزه انتخاباتی آبادان:

جلیل مختار با کسب 20576 رای صحیح از مجموع 90149 رای به عنوان نماینده منتخب بخشدار آبادان منصوب شد.

آقایان جواد سعدون زاده، صادق کمایی، سیدحمد مولوی و سید امیر موسوی به مرحله دوم راه یافتند.

حوزه انتخابیه قم، کهک و جعفر آباد:

آقای مجتبی ذوالنوری با کسب 149 هزار و 283 رأی از مجموع 389 هزار و 755 رأی صحیح به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه قم منصوب شد.

آقای محمد منان رئیسی با کسب 105147 رای از مجموع 389755 رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه قم منصوب شد.

آقای قاسم روانبخش با کسب ۷۸۵۴۵ رای از مجموع ۳۸۹۷۵۵ رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم قم منصوب شد.

حوزه انتخابیه ملایر:

آقای احد آزادی خواه با کسب ۲۲۸۹۷ رای از مجموع ۸۸۲۵۵ رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم ملایر منصوب شد.

حسین احمدی و احمدی آریایی نژاد به مرحله دوم راه یافتند.

حوزه رشت و خمام:

آقای جبار کوچچینی نژاد با کسب 45614 رای از 157937 رای صحیح به عنوان نماینده منتخب مردم رشت و خمام منصوب شد.

آقای مهدی فلاح با کسب 34682 رای از مجموع 157939 رای صحیح ماخوذه به عنوان منتخب شهرستان رشت و خمام منصوب شد.

آقای محمدرضا احمدی سنگر با کسب ۳۲۲۷۳ رای به عنوان نماینده منتخب مردم رشت و خمام منصوب شد.

سایر حوزه های انتخاباتی:

آقای احمد بخشایش اردستانی با کسب 11284 رای از مجموع 24884 رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم اردستان منصوب شد.

مصطفی پوردهقان با کسب 12 هزار و 271 رأی از مجموع 33 هزار و 634 رأی صحیح به عنوان نماینده منتخب مردم اردکان منصوب شد.

مسلم صالحی با کسب 14233 رای از مجموع 53297 رای ماخوذه به عنوان منتخب شهر اقلیدس منصوب شد.

رحیم زارع از حوزه انتخابیه آباده، بوانت، خرم بید و سرچهان با کسب 22 هزار و 570 رأی از مجموع 78 هزار و 589 رأی ماخوذه به عنوان نماینده منتخب شهرستان آباده معرفی شد.

در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه، آقای ابراهیم نجفی با کسب 17490 رای از مجموع 32644 رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم آستانه اشرفیه منصوب شد.

آقای علی اصغر باقرزاده با کسب 42 هزار و 288 رأی از مجموع 64 هزار و 746 رأی صحیح از حوزه انتخابیه بابلسر و فریدونکنار به عنوان کاندیدای انتخابات معرفی شد.

در حوزه انتخابیه بم، ریگان، فهرج و نرماشیر، آقای موسی غضنفر آبادی با کسب 68 هزار و 354 رأی از مجموع 134 هزار و 465 رأی صحیح به عنوان نماینده منتخب مردم بم منصوب شد.

در حوزه انتخابیه بیجار با کسب 10403 رای از مجموع 35695 رای صحیح ماخوذه آقای علیرضا زندیان به عنوان نماینده منتخب مردم بیجار منصوب شد.

آقای ولی الله بیاتی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان با کسب 11739 رای از 30865 رای ماخوذه به عنوان نماینده منتخب مردم تفرش، آشتیان و فراهان منصوب شد.

در حوزه های انتخاباتی رامسر، تنکابن و عباس آباد، سید شمس الدین حسینی با کسب 45 هزار و 398 رأی از مجموع 70 هزار و 793 رأی به عنوان نماینده منتخب مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد منصوب شد.

آقای بهنام سعیدی با کسب ۳۷۳۲۱ رای از مجموع ۱۴۲۵۹۲ رای صحیح ماخوذه در حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد نامزد شد.

در حوزه انتخاباتی خمین:

آقای محمد بیات از حوزه انتخابیه خمین با کسب 8253 رای از مجموع 36157 رای به عنوان منتخب خمینی انتخاب شد.

در حوزه انتخاباتی خمینی شهر:

آقای محمدتقی نقدعلی با کسب ۴۵۷۶۷ رای از ۷۳۱۵۹ رای صحیح به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه خمینی شهر منصوب شد.

در حوزه انتخابیه خواف و رشخوار:

آقای امیر توکلی رودی با کسب ۴۸۵۷۵ رای از مجموع ۹۹۸۵۳ رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه خواف و راشخوار منصوب شد.

در حوزه انتخابیه دامغان:

آقای علی اکبر علیزاده ورمی با کسب ۱۱۱۴۷ رای از ۳۵۲۷۲ رای صحیح به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه دامغان منصوب شد.

در حوزه انتخاباتی درگز:

آقای حسین محمدزاده با کسب ۱۴۸۹۴ رای از مجموع ۳۱۵۷۶ رای صحیح ماخوذه به عنوان نماینده منتخب حوزه انتخابیه درغز منصوب شد.

در حوزه انتخابیه دلفان و سلش:

آقای محمدحسین محمدی با کسب 43445 رای از 109435 رای صحیح به عنوان نماینده منتخب مردم دلفان و سلش منصوب شد.

در حوزه های انتخاباتی دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره:

آقای اسدالله چراغی با کسب 31595 رای از مجموع 79185 رای صحیح ماخوذه از حوزه انتخابیه دهران، دره شهر، آبدانان و بدره به عنوان منتخب معرفی شد.

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=219218

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.