افزونه پارسی دیت را نصب کنید Wednesday, 19 June , 2024
0

اطفاء شراره و نقش آن در بهبود محیط زیست وزارت جهاد باید طرح کشت نمونه را جدی بگیرد.

  • کد خبر : 191406
اطفاء شراره و نقش آن در بهبود محیط زیست وزارت جهاد باید طرح کشت نمونه را جدی بگیرد.

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی در بحث کشاورزی و مصرف آب و استفاده از سموم باید همکاری کند، افزود: وزارت جهاد کشاورزی باید نقشه الگوی کشت و همچنین ساماندهی چاه ها را در دستور کار خود قرار دهد.مجاز نیست. رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: وزارت حراست در نظر دارد از برقی […]

وی با بیان اینکه وزارت جهاد کشاورزی در بحث کشاورزی و مصرف آب و استفاده از سموم باید همکاری کند، افزود: وزارت جهاد کشاورزی باید نقشه الگوی کشت و همچنین ساماندهی چاه ها را در دستور کار خود قرار دهد.مجاز نیست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست خاطرنشان کرد: وزارت حراست در نظر دارد از برقی شدن خودروها استفاده کند و به نظر می رسد رویکرد وزارت حراست در این زمینه مناسب بوده است.

وی گفت: در حال حاضر شاهد تغییر تنوع زیستی هستیم، بنابراین این مشکل در قسمت های پایین جنگل های شمال رخ داده است، بنابراین برای جلوگیری و جلوگیری از افزایش آن و تبعات آن، همه دستگاه ها باید همکاری کنند.

بر اساس بررسی های انجام شده میزان مصرف آب در بخش کشاورزی ایران بسیار بیشتر از استاندارد جهانی است، بنابراین باید از گونه های کم آب در این بخش استفاده کرد.

وی با بیان اینکه میانگین مصرف آب در بخش کشاورزی در جهان 60 درصد است، گفت: طبق بررسی های انجام شده میزان مصرف آب در بخش کشاورزی ایران بسیار بیشتر از استاندارد جهانی است، بنابراین در این بخش، گونه های آبزی کم مصرف می شود. باید استفاده شود.

سلاجقه خاطرنشان کرد: تغییر اقلیم موضوعی است که باید برای جلوگیری از افزایش آن از جمله تغییر شیوه تغذیه و پرهیز از اسراف به آن پرداخت. از جمله اقداماتی که باید انجام شود کاهش مصرف انرژی و تغییر الگوی مصرف به سمت انرژی خورشیدی و سرمایه گذاری در انرژی بادی است.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست افزود: سازمان حفاظت محیط زیست موظف است با همکاری دستگاه ها طرح ملی تغییر اقلیم را تدوین کند و دستگاه های اجرایی در این بخش نیز باید در این زمینه همکاری کنند.

لینک کوتاه : https://iran360news.com/?p=191406

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.